Preloader Close

Sveiki atvykę į Baltijos vaiko raidos kliniką „Sėkmingi vaikai“.

„Sėkmingi vaikai“ yra viešoji įstaiga, nevyriausybinė organizacija (NVO), kurios tikslas yra vaikų, turinčių įvairiapusių raidos sutrikimų,  autizmą ir susijusių specialiųjų poreikių, gerovė ir ugdymas. „Sėkmingi vaikai“ veikia nuo 2016 m.

Mūsų veikla

loveicon

ABA ir Verbalinio elgesio terapija

mūsų ABA centre siūlome vaikams edukacines paslaugas, paremtas taikomosios elgesio analizės (TEA, angl. ABA) ir verbalinio elgesio metodikomis.

Dienos centras

dienos centre teikiame paslaugas, pritaikytas vaikų su sunkia ir vidutine negalia poreikiams iki 4 valandų per dieną. Šios paslaugos didžiąja dalimi finansuojamos savivaldybių.

Ankstyvosios reabilitacijos paslaugos vaikams, kurių raida vėluoja

ankstyvosios reabilitacijos centras siūlo ankstyvosios pagalbos paslaugas vaikams iki 7 metų, daugiausia dėmesio skiriant jų fizinei ir kognityvinei raidai.
loveicon

Vizija

Mūsų vizija – sukurti bendruomenę, kurioje kiekvienas vaikas turėtų galimybę atsiskleisti ir išnaudoti visas savo galimybes, nepaisant jokių neigiamų aplinkybių. Siekiame būti lyderiais, pasisakant už vaikų turinčių specialiųjų poreikių, negalių, teises ir gerovę, bei puoselėjant bendruomenę, kuri teikia pirmenybę jų poreikiams ir paramai, augimui ir ugdymui(si).

Mūsų misija

Teikti kokybiškas paslaugas

esame įsipareigoję teikti aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias unikalius kiekvieno mūsų aptarnaujamo vaiko poreikius, užtikrinant visapusišką jo raidą ir gerovę.

Skleisti informaciją apie įtrauktį

siekiame sukurti įtraukią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaustųsi vertinamas, gerbiamas ir palaikomas kelyje link savo tikslų.

Pasisakyti už svarbius pokyčius

siekiame sukurti įtraukią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaustųsi vertinamas, gerbiamas ir palaikomas kelyje link savo tikslų.

Prisijunkite prie mūsų vykdant mūsų misiją – kuriant sėkmingą ateitį visiems vaikams Vilniuje ir už jo ribų!

Paslaugos

Sužinokite kokias paslaugas teikiame

ABA terapija

Sužinokite kas yra ABA terapija

Ankstyvoji reabilitacija

Susipažinkite su ankstyvosios reabilitacijos skyriumi

Vaikų dienos centras

Mūsų vaikų dienos centro veikla