Preloader Close

Nuo 2023 metų balandžio 1 d. VšĮ „Sėkmingi vaikai“ pradeda įgyvendinti visuomenės sveikatos priemonę „Probleminio elgesio valdymas ir prevencija, pasitelkiant moksliškai grįstus metodus.

Šios priemonės įgyvendinimo metu II ir III šių metų ketvirtį yra numatyta suorganizuoti iš viso 24 mokymus – viešąsias konsultacijas Vilniaus miesto savivaldybės gyventojams – šeimoms, auginančioms vaikus patiriančius elgesio ir emocinių sunkumų, o taip pat, turinčių raidos sutrikimą arba jo riziką.  Iš viso bus apmokyta virš 240 dalyvių.

Priemonės vykdymo metu bus parengta išliekamąją vertę turinčių metodinių priemonių: 3 trumpi metodiniai filmai apie elgesio ir emocijų sunkumus lemiančius veiksnius, raidos sutrikimus ir probleminį elgesį, pozityvaus elgesio palaikymo būdus;  elektroninis metodinis leidinys „Moksliškai grįstų probleminio elgesio valdymų būdų taikymas praktiškai: patarimai šeimai“.

Informacija apie veiklas ir kvietimai į mokymus- viešąsias konsultacijas bus skelbiami VšĮ „Sėkmingi vaikai“ socialiniuose tinkluose ir interneto svetainėje. Pirmieji mokymai – viešosios konsultacijos numatyti jau balandžio mėnesio antroje pusėje, taigi, sekite mūsų viešai skelbiamą informaciją, nes kvietimai į mokymus bus paskelbti jau netrukus.

Ši priemonė finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės“ Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos“ 2023 m. lėšomis.