Preloader Close

Vaikų dienos centras teikia – dienos socialinės globos institucijoje paslaugas vaikams, turintiems vidutinę ar sunkią negalią. Licencijos Nr. L000001016, išduota 2022 m. birželio mėn. 03 d.

Dienos socialinė globa – tai visuma paslaugų, kuriomis asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba dienos metu. VšĮ „Sėkmingi vaikai“ vaikų dienos centras teikia dienos socialinės globos paslaugas vaikams su sunkia ir vidutine negalia.

Dienos centro  veikla
Vaikų dienos centrą lankantiems vaikams vykdomi individualūs ir grupiniai užsiėmimai, kuriuos veda ergoterapeutai, kineziterapeutai, sensorinės integracijos specialistai, socialiniai darbuotojai bei individualios priežiūros specialistai. Mūsų specialistai nuolat kelia kvalifikaciją, dalyvauja mokymuose, jog galėtų efektyviau padėti vaikams, turintiems įvairiapusių raidos sutrikimų. Pagrindinis tikslas  stiprinti, ugdyti ir užtvirtinti kiekvieno vaiko socialinius bei savarankiškumo įgūdžius, atsižvelgiant į individualias  galimybes ir poreikius.

Dienos centro  aplinka
Siekdami, jog aplinka būtų tinkamai pritaikyta kiekvienam vaikui ir jo individualiems poreikiams, įstaigoje laikomės universalaus dizaino principų. Grupinių ir individualių užsiėmimų metu naudojame lavinamąsias edukacines priemones. Aukštos kokybės, sertifikuota sporto, sensorinė bei  žaidimams skirta įranga, leidžia užtikrinti saugią ir motyvuojančią aplinką kiekvienam.

Dienos centro  metodikos
Dienos centre pagrindinė ugdymo veikla yra žaidimas – struktūruota ir įtraukianti veikla, kurioje vaikai mokosi per nustatytas taisykles ir siekiamus tikslus. Žaidimas apima tokius komponentus kaip tikslai, taisyklės, iššūkiai ir interaktyvumas, todėl jis yra ypač svarbus vaikystėje ir ankstyvoje paauglystėje. Ankstyvojoje vaikystėje vyrauja socialinis ir vaidmeninis žaidimas, kurie skatina socializaciją ir empatiją, padėdami vaikams augti bendradarbiaujančiais ir supratingais žmonėmis.

Taikomos žaidimo rūšys: socialinis, paralelinis, savarankiškas, funkcinis, kūrybinis bei vaizduotės žaidimai. Jie teikia ne tik džiaugsmą, bet ir reikšmingai prisideda prie fizinių bei psichinių funkcijų ugdymo, skatindami vaikų sveiką ir harmoningą augimą.

—–

Mes siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, skatinant kiekvieno iš vaikų individualų tobulėjimą, socialinę įtrauktį ir savarankiškumą. Esame pasirengę atsakyti į Jums kylančius klausimus ir rasti geriausią sprendimą Jūsų vaikui.